Sofa Saver Koltuk Örtüsü

Evimizin vazgeçilmez eşyalarından olan kanepe ve koltuk genelde en çok zarar uğrayan eşyalardır. Sürekli olarak orada oturulduğu için kirlenme, leke tutma hatta yırtılma gibi durumlar olabilir. Hele bir de sigara içiliyorsa ve o kül kanepeye dökülmüşse, ya da evde küçük çocuklar varsa demeyin kanepenin kirine!

Sürekli olarak kanepeleri silmek ciddi bilek gücü isterken baya da sabır gerektirir. Zaten sabah sildiğiniz kanepe akşama kirlendiği zaman kim sinirlenmeden kalabilir ki!

Kanepe örtülerini zaten hemen hemen herkes bu tür lekeleri önlemek için ya da kirli kanepeyi gizlemek için kullanıyor. Ama kanepe örtülerinizin kiri ne olacak? Ya da diyelim ki bir şey döküldü o kanepeye geçmeyecek mi? Kanepe ve koltuklarınızın maruz kaldığı bu durumdan kurtarmak istiyorsanız ve bunu güçlük çekmeden yapmak istiyorsanız sizlere yeni bir önerimiz var. Sofa Saver Çift Taraflı Leke Tutmaz örtüleri bu amaç ile kullanabilirsiniz. Kanepe ve koltuklarınız eskimiş olabilir, yenisi almak istiyor ama alamıyor olabilirsiniz ya da kanepeniz çok çabuk kirleniyor ve silmekte zorlanıyor olabilirsiniz! Eğer durumunuz bu ise Sofa Saver Çift Taraflı Leke Tutmaz Örtü tam da size göre! Hadi gelin bu ürünü biraz daha inceleyelim.

Sofa Saver Çift Taraflı Leke Tutmaz, su ya da herhangi bir sıvının kanepenize ya da koltuğunuza geçmesini engeller. Kapitone kumaştan dikilmiş olan bu leke tutmaz örtü, ev işlerinizde size büyük kolaylık sağlayacak. Evinize yeni ve taze görünüm kazandıracak olan örtüler ile kanepeleriniz temiz kalabilir.

Çift Kapaklı Leke Tutmaz ÖrtüSofa Saver Çift Taraflı Leke Tutmaz kanepe ve koltuk Örtüsü çift taraflıdır ve iki renge sahiptir.  Canınız sıkıldığında arkasını sererek yeni bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu örtü ile hem kanepe ve koltuğunuzu koruyacaksınız hem de görmekten sıkıldığınız an rengini değiştirebileceksiniz.

İki farkı rengi olan bu örtünün dileğiniz zaman dileğiniz tarafı kullanabilirsiniz. İki renk olarak belirlenen renkler krem, kahverengidir. Misafir geleceği zaman ya canınız sıkıldığı zaman hemen değiştirebilirsiniz. Bu sayede kanepe ve koltuk yeni gibi görünecek.

Kolay Serme Özelliği

Sofa Saver Çift Taraflı Leke Tutmaz Kanepe ve Koltuk Örtüsünü sermek çok kolay. Kanepe serme işlemi başlı başına bir iştir ve birilerinin yardımı gerekebilir. Ama size önerdiğimiz bu ürün öyle değildir. Kayma problemi yoktur ve oldukça kolay bir şekilde kanepenize ya da koltuğunuza örtün. Oldukça yumuşak olan örtü de rahatça oturmanın konforunu yaşayacaksınız!

Sofa Saver Çift Taraflı Leke Tutmaz Koltuk Örtüsünü Nasıl Sipariş Edebilirim?

Eğer sizlerde koltuk ve kanepelerinizin güzelliği için bu leke tutmaz ürünü almak isterseniz, sitemizden sipariş verebilirsiniz. Tamamen güvenli ve kaliteli alışverişin adresi olarak sizlere bu ürünü ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız!

Bize bu kelimelerden ulaştınız: kanepe örtüsü, leke tutmayan kanepe örtüsü, Saver Çift Taraflı Leke Tutmaz Kanepe ve Koltuk Örtüsü, Saver Çift Taraflı Leke Tutmaz Kanepe ve Koltuk Örtüsü nedir. Saver Çift Taraflı Leke Tutmaz Kanepe ve Koltuk Örtüsü nasıl kullanılır. Saver Çift Taraflı Leke Tutmaz Kanepe ve Koltuk Örtüsü nasıl siparis verebilirim. Saver Çift Taraflı Leke Tutmaz Kanepe ve Koltuk Örtüsü sipariş, kanepe örtüsü nasıl leke geçirmez, çift taraflı leke geçirmez örtü, kanepe ve koltuk örtüsü


Sofa Saver Koltuk ve Çekyat Kılıfı

Teslimat Şartları Sık Sorulan Sorular Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı
macuni mahrem iskit yağı kremi iskit yağı deva kremi vpills gold prostat seti tribuluslu macun akasya tozu